Grow Up Digital Genomineerd voor de Global Search Awards 2024: 7 Nominaties

Inhoudsopgave

Grow Up Digital is trots om aan te kondigen dat we maar liefst zeven keer zijn genomineerd voor de Global Search Awards. Deze awards erkennen en vieren de beste prestaties in zoekmachinemarketing (SEM) wereldwijd. De Global Search Awards zijn bedoeld voor bedrijven en bureaus die uitblinken in SEO, PPC en contentmarketing, en zij die innovatieve en effectieve campagnes hebben gerealiseerd. In dit artikel leest u alles over onze nominaties en wat dit betekent voor ons team.

Onze Nominaties

BEST USE OF SEARCH – B2B (PPC): SMALL
Campagne: Carnival of Conversions: Unleashing LTV for Explosive PPC Growth
Klant: Menga Trading

BEST USE OF SEARCH – B2C (PPC): SMALL
Campagne: Tailored Triumph: Mastering Size, Spend, and Profit in Fashion PPC
Klant: Petrol Industries

BEST USE OF SEARCH – FASHION: SMALL
Campagne: Tailored Triumph: Mastering Size, Spend, and Profit in Fashion PPC
Klant: Petrol Industries

BEST LOCAL CAMPAIGN (PPC): SMALL
Campagne: Big impressions, tiny footprints
Klant: De 3D Bar

BEST LOW BUDGET CAMPAIGN (PPC): SMALL
Campagne: Big impressions, tiny footprints
Klant: De 3D Bar

BEST USE OF DATA (PPC): SMALL
Campagne: Tailored Triumph: Mastering Size, Spend, and Profit in Fashion PPC
Klant: Petrol Industries

BEST GLOBAL SMALL PPC AGENCY
Grow Up Digital

Bij Grow Up Digital zijn we altijd op zoek naar nieuwe manieren om de grenzen van wat mogelijk is te verleggen.

Over Grow Up Digital

Bij Grow Up Digital zetten we ons elke dag in om onze klanten te laten groeien. Of het nu gaat om het verbeteren van organische vindbaarheid, het verhogen van conversies of het doorvoeren van innovatieve Ads campagnes, ons team gaat geen uitdaging uit de weg. Deze nominaties zijn een mooie erkenning van die inzet.

Heb je ook ambitieuze groeidoelstellingen? Benieuwd hoe we ook jouw bedrijf kunnen helpen schitteren in de digitale wereld? Neem dan contact op met Grow Up Digital. Laten we samen bekijken hoe we jouw bedrijf naar een hoger niveau kunnen tillen. Jouw succes is ons doel!

Deel dit bericht met je netwerk

Facebook
Twitter
LinkedIn

Bedankt voor je aanvraag. Je ontvangt de whitepaper als eerste!